Sprężarki powietrza śrubowe ATMOS

Sprężarki powietrza ATMOS

Od ponad 50 lat ATMOS produkuje  sprężarki śrubowe dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak budownictwo czy energetykaW naszej ofercie posiadamy kompresory śrubowe elektryczne i spalinowe, kompresory jezdne, sprężarki tłokowe, generatory prądotwórcze.

Dzięki pracy zespołu  inżynierów i konstruktorów firma ATMOS posiada  własne technologie i patenty. Projektuje i konstruuje  własne bloki śrubowe. Prowadzi prace badawcze i na bieżąco wprowadza zarówno nowe produkty jak i drobne udoskonalenia w istniejących urządzeniach podnosząc ich jakość i sprawność.

 Najważniejszym elementem kompresorów ATMOS są bloki śrubowe. Śruby produkowane są z najwyższą dokładnością i precyzją, przechodzą szereg testów i pomiarów w dziale jakości nim trafią do urządzeń. Ponadto nasze kompresory zbudowane są na podzespołach renomowanych producentów, takichjak: PerkinsKubota, Danfoss czy Siemens.

W ofercie posiadamy całą gamę sprężarek śrubowych.

Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta – chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną  do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z nami.

tel. 603 889 882                           biuro@dermasz.pl

Poniżej najpopularniejsze sprężarki śrubowe-  inne wydajności proszę o kontakt