O firmie

 Firma Dermasz powstała po to, byśmy mogli realizować swoje pasje, jednocześnie dostarczając Państwu najlepszej jakości sprzęt i usługi.

Od 1998 roku zajmujemy się maszynami budowlanymi i wyposażeniem budów. W ostatnich latach, jako pracownicy szwajcarskiego koncernu Ammann mieliśmy możliwość, by w profesjonalnym i fachowym środowisku intensywnie poszerzać naszą wiedzę w tym zakresie. W dalszym  ciągu  ściśle  współpracujemy z firmą Ammann.

http://ammann-group.com

Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy służyć naszym Klientom kompleksową obsługą w zakresie maszyn budowlanych i wyposażenia budowy - począwszy od doradztwa technicznego, poprzez bogatą ofertę wysokiej jakości produktów, profesjonalny serwis i zaopatrzenie w części zamiennie – zarówno te od renomowanych producentów, jak i przez nas wykonywane, po pomoc w odsprzedaży używanego sprzętu.

W swojej stałej ofercie sprzedaży posiadamy sprzęt zagęszczający, minikoparki,kruszarki do betonu i destruktu asfaltowego, mini rozściełacze do asfaltu, przesiewacze, osprzęt wyburzeniowy do koparek, wiertnice do koparek, agregaty prądotwórcze, pompy wody, technikę diamentową, narzędzia brukarskie, elektronarzędzia, oznakowanie drogowe, części zamienne i wiele innych ale do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie poszerzamy asortyment dostosowując się do Jego aktualnych potrzeb oraz wyszukując dla Niego optymalnych rozwiązań.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Jeśli szukają Państwo solidnego, terminowego i fachowego partnera – zapraszamy do kontaktu z nami.

Marki które reprezentujemy:

AMMANN, ROCKSTER, TALEX, OKADA, TAKEUCHI, DIGGA, BBA PUMPS, MB CRUSHER, Chicago Pneumatics, GF Giordini, PERMON,